KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14142114
nr 1414 2114
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Stilleben. Monogramsignerade. Olja på duk, 21x15 cm, yttermått inklusive ram: 30x24 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:25:36
23/8 20:16:53
700 kr
23/8 20:20:36